Close
+372 5332 8907 info@airsoftgo.ee
Laost otsas

CXP-HOG SD SR – Must (ICS)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 123.30 

369.90 

Tootekood: IC-382B Kategooria: Product ID: 24059

Kirjeldus

Ülikvaliteetne CXP-HOG SD SR DMR tootjalt ICS. Paljude arust on ICS üks parimaid ja huvitavamaid relvade tootjaid maailmas.

Relva kere on tehtud peamiselt metallist, millest ainult libisemisvastase kattega püstolkäepide ja massiivne UKSR kaba on kvaliteetsest plastikust, mis sobib ideaalselt DMR tüüpi relvale ja millel on reguleeritav cheek-pad ja butt-pad. Tubulaarse esimese käepideme peal ja kere peal on RIS railid ja flip-up tüüpi sihikud, külgedel on väikesed RIS railid lisaseadmete jaoks. Samuti on esimese tubulaarse käepideme all M-LOK tüüpi kinnitused. Lasketoru otsas on metallist 14mm CCW keermega summuti. PS! Summuti ots on oranzi värvi, mis ei kajastu pildil.

Relva sisemuses on ICS enda toodetud ülikvaliteetne Split V2 gearbox. Relv käib lahti täpselt nagu päris tulirelv, mis avab ka gearboxi. Kere tihvtid on sisse ehitatud, tänu millele ei saa neid relva avamisel ära kaotada. Tänu split gearboxile on samuti relva hooldamine väga lihtne.

Relval on ka elektriline blow-back süsteem ja kaitseriivistamine vabastab vedru. (Unikaalne mehhanism airsoft relval, mis pikendab relva eluiga). Samuti on relval pool- ja täisautomaatne laskereziim ja reguleeritav hop-up kamber.

Tegemist on väga vastupidava ja ühe kvaliteetsema relvaga AirsoftGo poes.

  • Lasketugevus:
  • Komplekti kuulub 300BB kuuli mahutav hi-cap tüüpi salv, manuaal, puhastusvarras
  • Pikkus: 860-890mm
  • Sisetoru pikkus: 375mm
  • Kaal: 3.3kg
  • Garantii: 12 kuud
  • Aku ühendus:

Tänu sisseehitatud mosfetile soovitame kasutada 11.1v Li-Po või Li-Ion akut. Aku ja akulaadija ei kuulu komplekti.