Tasuta kätte Iga üle 49€ ostuga!
Close
Reg nr. 16353960
+372 5332 8907 info@airsoftgo.ee
Open hours: T-R : 12:00-18:00 / L : 10:00-16:00

Toode on Tartu kaupluses saadaval, kui tootepildil puudub märge Tellimisel. Enne Lisa Ostukorvi nuppu leiate tumeda taustaga lahtri, mis ütleb teile ka saadaval oleva koguse. Laos tähendab, et toode on kaupluses kohapeal olemas.
Lao seis ja selle kuvamine üldisel juhul vastab tõele, aga võimalik on olukord, kus soovitud toode on juhuslikult samal päeval poest ära ostetud ja süsteem ei ole ennast jõudnud veel uuendada.

Tooted saadame välja samal või järgmisel tööpäeval, olenevalt tellimuse esitamise kellaajast.
Tellitud kaubale võib järgi tulla koheselt kui pole esitatud toodet järeltellimusele või me pole saatnud eraldi teadet ilmnenud probleemi korral.

Tooted, mis on laost otsas või järeltellitava staatusega, on kõigil väga lihtsalt võimalus lisada ennast nimekirja, mille alusel saadetakse automaatne teavitus, kui soovitud toode on uuesti saadaval.

AirsoftGo tugevalt soovitab antud võimalust kasutada, kuna see võib märgatavalt suurendada uuesti saadavuse kiirust.

Selleks, et seda teha:

Ava soovitud toode (lisaks vali soovitud värv ja suurus riiete puhul)
Vajuta nupule “Teavita mind saadavuse korral“
Sisesta oma nimi ja e-mail
NB! Nimekirjaga liitumisel saadetakse teile automaatne kinnitus. Soovitame vaadata üle e-mailil “spam” ja muud kaustad, kui teavitus ei ole kohale jõudnud, vältimaks ka saadavuse korral saadetava e-maili märkamata jätmist.

Samuti saab alati meiega ühendust võtta ja küsida!

Järeltellitavad tooted on tooted, mis on laost otsas, aga neid on võimalik siiski tellida ooteajaga.

Järeltellitavaid tooted kogume maaletooja poolt ettenähtud tellimuse alampiiri ulatuses kokku ja esitame tellimuse. Üldiselt kaup väljastatakse kahe tööpäeva jooksul maaletooja poolt ja jõuab viie tööpäevaga kohale.

EestiРусскийEnglishSuomiLatviešu valodaLietuvių kalbaDeutschSvenska