Close
info@airsoftgo.ee +372 5332 8907
Airsoftgo OÜ info@airsoftgo.ee
 • Toodete saadavust on võimalik vaadata vajutades soovitud tootele ja see avada. Enne Lisa Ostukorvi  nuppu leiate tumeda taustaga lahtri, mis ütleb teile saadaval oleva koguse.
 • Laos  tähendab, et toode on poes olemas.

Lao seis ja selle kuvamine üldisel juhul vastab tõele, aga võib juhtuda olukord, kus soovitud toode on juhuslikult samal päeval poest ära ostetud ja süsteem ei ole ennast jõudnud veel uuendada.

 • Tooted, mis on laos  ehk kohapeal saadaval, olenevalt kellaajast saadame üldiselt paki välja samal päeval või järgmisel tööpäeval.
 • Tellitud kaubale võib järgi tulla juba samal päeval kui pole esitatud toodet järeltellimusele või AirsoftGo ei ole saatnud eraldi teadet ilmnenud probleemi korral.

Tooted, mis on  laost otsas  või  järeltellitava  staatusega, on kõigil väga lihtsalt võimalus lisada ennast nimekirja, mille alusel saadetakse automaatne teavitus, kui soovitud toode on uuesti saadaval.

AirsoftGo tugevalt soovitab antud võimalust kasutada, kuna see võib märgatavalt suurendada uuesti saadavuse kiirust.

Selleks, et seda teha:

 1. Ava soovitud toode (lisaks vali soovitud värv ja suurus riiete puhul)
 2. Vajuta nupule “Teavita mind saadavuse korral
 3. Sisesta oma nimi ja e-mail

NB! Nimekirjaga liitumisel saadetakse teile automaatne kinnitus. Soovitame vaadata üle e-mailil “spam” ja muud kaustad, kui teavitus ei ole kohale jõudnud, vältimaks ka saadavuse korral saadetava e-maili märkamata jätmist.

 • Järeltellimusel  tähendab, et toode ei ole poes kohapeal olemas, aga siiski seda saab tellida.

Järeltellitavaid tooted kogume maaletooja poolt ettenähtud tellimuse alampiiri ulatuses kokku ja esitame tellimuse. Üldiselt kaup väljastatakse kahe tööpäeva jooksul maaletooja poolt ja jõuab väljasaatmise kuupäevast nädala-kahega poodi kohale.

Jah – AirsoftGo teostab relvadele remondi- ja hooldustöid, seda kõike mõistliku hinnaga. Samuti saame nõustada ka relva tuunimisel tekkivates küsimustes ja teostada ka vajalikud tööd.

Pakume kõigile AirsoftGo klientidele mitte garantiiga seotud remondi ja hooldustöödes nii varuosadelt kui ka töötasult 10% soodustust. Küsi soodust meie klienditeenindajalt või võta meiega ühendust muude suhtluskanalite kaudu – ole valmis ka tõestama oma kliendi staatust.  Airsoftgo OÜ
  Reg nr. 16353960
  +372 5332 8907
  info@airsoftgo.ee
  EestiРусскийEnglishSuomiLatviešu valodaLietuvių kalbaDeutschSvenska