0.00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

MT1A Multi-Task taskulamp (Nitecore)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15.97 

47.90 

MT1A Multi-Task ülikvaliteetne taskulamp tootjalt Nitecore. Super valik jahipidamiseks, korrakaitsesse, igapäevasesse kasutusse ja muudeks militaarseteks tegevusteks. Premium CREE XP-G2 R5 valgusvihk. Maksimaalne tugevus 180 Luminit ja maksimaalne tööaeg ühe akuga 60h. Maksimaalne valgusvihu tõhus kaugus on 115m.

Tootel on 2 tüüpi töötamise valikut koos 4 erineva tugevusega – Standard ja Strobo (kiiresti vilkuv). Lisaks SOS eriline valik. Taskulambil on intelligentne mälusüsteem, mis salvestab eelmise kasutatud reziimi. Mitteveereva metallist korpusega disain. 1m kõrguselt põrutuskindel garantii. IPX8 ehk kuni 2m sügavune veekindlus. Väga kompaktne, sobib ideaalselt igapäevaselt kaasaskantavaks taskulambiks. Tootel on kaitsesüsteem, mis ei vigasta sisu, kui patarei/aku on valetpidi sisestatud. U-tüüpi tagumine osa minimaliseerib kogemata sisselülitamise ohu. Komplekti kuulub roostevabast terasest vöökinnitus.

Töötab 1x AA patareiga (ei kuulu komplekti). Võib kasutada nii taaslaetavaid kui ka mittelaetavaid patareisid / akusid.  Pikkus: 105mm; kaal: 55g; pea suurus (diameeter) 22,56mm.

Saadaval eeltellides

Tootekood: 10406600000 Kategooria: Silt: