Close
+372 5332 8907 info@airsoftgo.ee
Laost otsas

P10GT Precise taktikaline taskulamp (Nitecore)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 19.97 

59.90 

Kategooria: Product ID: 10098

Kirjeldus

P10GT Precise seeria ülikvaliteetne taktikaline taskulamp tootjalt Nitecore. Super valik jahipidamiseks, korrakaitsesse, igapäevasesse kasutusse ja muudeks militaarseteks tegevusteks. Premium CREE XP-L HI V3 valgusvihk. Maksimaalne tugevus 900 Luminit ja maksimaalne tööaeg ühe akuga 17h. Maksimaalne valgusvihu tõhus kaugus on 286m. 

Strobe Ready; ENHANCED THROW ehk ülikauge valgusvihuga süsteemid. Saab kasutada ideaalselt ka ühe käega, mis teeb toote väga heaks taktikaliseks taskulambiks. Tootel on mitu töötamisreziimi (taktikaline, standard ja Law Enforcement ehk korrakaitse). Kõikidel reziimidel on erinevad seadistused valgusvihu tugevusele (mida saab reguleerida). Et seadistada töötamisreziimi: 1) Lülita taskulamp välja 2) Hoia STROBE READY nuppu 3) Samal ajal keera vaikselt taskulambi pead. Vilgub 1x = Taktikaline reziim. Vllgub 2x = Law Enforcement reziim. Vilgub 3x = Standard reziim. Standard reziimil on intelligentne mälu süsteem, mis valib taskulambi sisselülitamisel viimase kasutatud valgusvihu tugevuse. 

Töötamisreziimid: 

1) Standard: Strobo / Tugev / Keskmine / Madal (valgusvihk).

2) Law Enforcement: Strobo / Tugev / Madal

3) Taktikaline: Strobo / Tugev.

Termoelektriline jagamise süsteem minimaliseerib LED-ist tekitava energiakadu ja soojuse jagamise, mistõttu kasutab valgusvihk oma maksimaalset potentsiaali ja samas pikendab toote eluiga. 

Aku sisestamisel tootesse, punane märgutuli tagaosas vilgub, et anda märku aku tasemest. 3 vilgutust = aku tase üle 50%. 2 vilgutust = aku tase alla 50%. 1 vilgutus = aku tase alla 10%. Et süsteemi aktiveerida, lase taskulambi tagumist osa lõdvemaks, oota 20 sekundit ning siis pinguta taskulambi tagumist osa uuesti. 

Tootel on veeremisvastane ja libisemiskindel disain. Komplekti kuulub roostevabast terasest vöökinnitus, vutlar, turvanöör, taktikaline rõngas, tagavara veekindel O rõngas. 

Optiline lääts on mitteläikiv ning ülipuhta kvaliteediga. Eesmine osa (pea) otsas on klaasipurustaja. Tootel on IPX8 standardile vastav veekindlus (kuni 2m). Korpus on tehtud HA-III militaarstandardile vastavast tugevast aero alumiiniumist. Kukkumiskaitse kuni 1m. 

Kasutamiseks koos 1x 18650 akuga või 2x CR123 patareiga (kumbki ei kuulu komplekti). Pikkus: 135mm; pea diameeter: 25,4mm; kaal: 82g.

Detailne ülevaade tootest: https://flashlight.nitecore.com/product/p10gt