0.00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

PDW GBBR Subcarbine Must (WE)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 147.75 

443.24 

Väga kvaliteetne ja realistlik PDW tüüpi subcarbine tootjalt WE.

Relv on tehtud tsink ja alumiinium sulamist, terasest ja kvaliteetsest polümeerist. Relva kere, RIS railid, kokkuklapitav kaba ja salv on tehtud sulamist. Ainult püstolkäepide on tehtud polümeerist. Muud väiksemad detailid on tehtud terasest.

Relva iseloomustab lühike toru ja kompatkne suurus, mis on ideaalne kitsastesse kohtadesse ja CQB olukordadesse. Samuti on relva transport lihtne – mahub ka kokkuklapitult seljakotti. Lisaks on relval peal RIS railid sihikute kinnitamiseks ja esimese käepideme ümber samuti muude lisaseadmete kinnitamiseks.

Relval on kahepoolne fire-selector nupp ja kahepoolne salvevabastus, mis on sobilik nii vasaku- kui paremakäelistele. Kokkuklapitaval kabal ja kerel on QD tüüpi rihmakinnitused. Pealmisel RIS railil on flip-up tüüpi sihikud.

Relv toimib green-gas toimel, mis laetakse salvedesse. Relval on ka toimiv bolt-catch süsteem, reguleeritav hop-up kamber ja blow-back süsteem – peale viimast lasku jääb riiv taha asendisse ja peale salve vahetust saab vabastada riivi, mis laeb uue kuuli kambrisse. Seda süsteemi on lisaks võimalik välja lülitada salvest. Relval on SAFE-SEMI-FULL AUTO laskereziimid.

Komplekti kuulub 2x 30rd green-gas salve: PDW 6x35mm tüüpi salv ja lisaks 5.56mm STANAG salv. Lisaks kiirlaadija.

  • Lasketugevus: 120 m/s 0,20g BB kuuliga (1.41 Joule)
  • Relva pikkus: 665 / 430mm
  • Relva kaal: 2,46 kg

Saadaval eeltellides

Tootekood: 1152195811 Kategooria: Silt: