0.00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Swagman Roll Poncho Climashield® Apex™ Woodland (Helikon-Tex)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 49.97 

149.90 

Kunagi ammu ei kandnud jahimehed, matkajad ja isegi sõdurid magamiskotte – nad kandsid tekirulle. Kuni tänapäevani oli vill parim tekimaterjal. Siis mitukümmend aastat tagasi tekkisid nailonkangad. Vietnami sõja ajal tekkis ilmus uus tekk – Poncho Liner – ülimalt kerge tekk mis kaitses vihma eest ja pakkus sooja.

Austraalia slängis tähendab “swagman” reisivat töömeest – nagu ka Ameerika cowboy, kes eesrindel otsib tööd. Ainuke erinevus seisneb selles, et swagman reisis jalgsi ja kandis kõiki oma asju voodirullis. Swagman Roll Ponchoga tervitame neid kartmatuid mehi, kes varastel hommikutundidel värisevad jahedas oma niiskete tekkides – kuid Swagman Ponchoga ei pea kunagi jäljendama seda konkreetset osa elustiilist. See on valmistatud õhukesest nailonkangast, mis on täidetud ühe parima isolatsioonimaterjaliga – Climashield® Apex™

Swagman Roll® ei ole tavaline tekk. See on multifunktsionaalne tööriist, mida saab kasutada kõikjal, kus on vaja sooja katet. Seda saab kasutada pontšo voodrina, hädaolukorras magamiskotina, täiustada sellega oma tavalist magamiskotti, mähkida ennast selle sisse nagu tekiga, vooderdada sellega oma võrkkiik või kanda lihtsalt eraldiseisva pika sooja mantlina.

Soojustatud kapuuts; Komplektis on lukuga tasku mugavaks transpordiks; Lukuga suur tasku rinnal; YKK® lukud

 

1 tk Tartu laos

Tootekood: 5908218794139 Kategooriad: , Silt: