T4 TOUR GTX REGULAR GARMONT on kvaliteetne õuejalats, mis on loodud aktiivsete inimeste vajadusi silmas pidades.
Sünteetiline pealis koos võrkelementidega annab saapale tugeva konstruktsiooni, kuid võimaldab samas head ventilatsiooni. Nii saavad jalad hingata ja püsivad jahedamad – eriti oluline intensiivse füüsilise koormuse ajal. Lisaks on jalatsil EVA-vahust vahetald, mis pakub head pehmendust ja suurendab kandmismugavust, vähendades lööke ning koormust jalale.
Jalatsi põhjas on kvaliteetse VIBRAM®-i kummist välistald, täpsemalt Trek Buff tüüpi. See materjal tagab parema haarduvuse, eriti ebatasasel maastikul, muutes saapa suurepäraseks valikuks matkamiseks ja õueseiklusteks. Veekindluse ja hingavuse lisamiseks on jalats varustatud Gore-Tex Extended Comfort membraaniga.
Kummiääris kaitseb varbaid, mis on vajalik, et vältida juhuslikke vigastusi. Jalatsil on ka G-Heel – kannaosa jäigastus, mis tagab parema stabiilsuse ja istuvuse. Paelkinnitus on klassikaline, pakkudes kindlat sobivust ning jäädes samas lihtsaks ja tõhusaks.
Saapal on atraktiivne disain ja värvilahendus. Lisaks praktilisusele muudab stiil selle samuti ahvatlevaks valikuks.
T4 TOUR GTX REGULAR GARMONT kasutab a.d.d. (Anatomically Directed Design) tehnoloogiat. Jalatsi disain arvestab jalgade anatoomiliste eripäradega, mis parandab istuvust ja tõstab mugavustaset.
Eriomadusteks on pealis, mis paindub samades kohtades nagu jalg, pakkudes lisamugavust. Samuti on jalatsi esiosas suure varba jaoks rohkem ruumi. Asümmeetriline krae annab parema toe, mis on eriti kasulik karmil ja konarlikul maastikul. Keel püsib tänu oma konstruktsioonile paigal, vältides tüütut nihkumist. Lõpetuseks pakuvad pahkluu ümbruse lisasisud täiendavat tuge ja suurendavad stabiilsust.
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.