0.00  0

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Kauplus avatud ka laupäeval!

LevAR 15″ Must (G&G)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 119.84 

359.53 

Laost otsas

Tootekood: 12593406000 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LevAR 15″ – Unikaalne ja Haruldane

  • Vastupidav metallist ja polümeerist konstruktsioon

  • Ühildub AR-15 AEG salvedega

  • Väga kohandatav esimene käepide (handguard)

  • Klassikaline, lever-action tööpõhimõte


LevAR, G&G poolt toodetud, on ainulaadne ja eriline airsoft gaasirelv, mis taaselustab klassikalised lever-action vintpüssid, lisades neile moodsaid uuendusi ja tehnilisi lahendusi.

Disain põhineb tugevalt AR-15 platvormil – relv kasutab sama tüüpi kereosa ja salvesid. See teeb LevAR-i täielikult ühilduvaks G&G valmistatud gaasiga töötavate osadega, sealhulgas hop-up kambri ja sisetorudega.

See töötab klassikalise lever-action süsteemina – igaks lasuks peab kasutaja manuaalselt uuesti laadima. Tulistamine toimub ühe lasu kaupa. LevAR kasutab 35-lasulist väikese mahutavusega salve, kuid ühildub ka paljude standardsete AEG salvedega. Kuigi see jääb alla tulekiiruses ja tuletoetuses, korvab ta selle ainulaadsuse välimusega ja süsteemiga.

Tootmises kasutatakse kvaliteetseid materjale nagu alumiiniumisulameid, terast ja vastupidavaid polümeere. Üla- ja alaosa, välimine raud, handguard, leegisummuti ja kaba on valmistatud alumiiniumisulamitest valamise ja CNC-töötluse teel. Terasest on valmistatud näiteks salvevabastusnupp, kruvid ja sisemised detailid, tagades kõrge töökindluse. Ainult väiksemad osad nagu püstolkäepide ja kabapadi on valmistatud vastupidavast polümeerist.

Erinevalt tavapärastest gaasirelvadest on gaasimahuti paigutatud käepidemesse, mitte salve. See võimaldab kasutada kõiki G&G ja järelturu AEG salvesid. Esiosa on varustatud 15-tollise M-LOK laesäärega, millel on peal täispikk Picatinny siini ning lisaks lühikesed siiniribad kella 3, 6 ja 9 positsioonidel – võimaldades varustuse täielikku kohandamist. Komplektis on ka kokkuklapitavad ja reguleeritavad sihikud.

Sisemine 425 mm pikkune toru on ühendatud täpselt reguleeritava pöörleva hop-up süsteemiga. LevAR saavutab sõltuvalt kasutatavast gaasist ligikaudu 430 FPS väljalaskekiiruse. Välimine raud lõppeb 14 mm CCW keermestusega.

LevAR on nutikas ja ainulaadne kombinatsioon vanadest, ent tõhusatest ideedest ning tänapäevastest tehnilistest lahendustest – tehes sellest tõeliselt eristuva ja pilkupüüdva relva.

Lisainfo

Kaliiber:

Airsoft

Lasketugevus (+/- 10%):

1.75 J

Salv:

35 rds

Toiteallikas:

Green Gas

Tootjakood:

GAS-LVR-015-BNB-ECM

Liitu ootenimekirjaga Teavitame teid, kui toodet on võimalik tellida. Palun sisestage allpool oma kehtiv e-posti aadress.