0.00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

SSG10 A2 – 2,8 J (Novritsch)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 146.63 

439.90 

Kuulus SSG10 A2 vedruvinnastatav airsoft sniperrelv tootjalt Novritsch. Antud SSG10 A2 tüüpi toode on vaidlematult üks parimaid snaiperrelvi turul, mistõttu kasutavad seda parimad airsoft snaiprid üle kogu maailma, sealhulgas kuulsad Youtuberid Silo Entertainment ning Novritsch isiklikult. Airsoft “killid” üle 100 meetri ei ole vaid ettekujutus, kuid ka reaalsus. Maailma üheks täpsemaks airsoft replica-ks teeb toote märkimisväärne sisu ning tuuningjuppide kokkusobivus. SSG10 ei vaja mingisugust lisatuuningut, kuid endale sobiva tugevusega vedru paigaldamine on võimalik. Sellest hoolimata on võimalik VSR10 tüüpi tuuningut paigaldada. Airsoft Go poes müüdava toote väljalaskekiirus 152 m/s (0,20g BB kuuliga), 2,8 Joule. Paigaldada saab vedru tugevuse kuni 5 Joule (213 m/s) .Toote sees on 6.01mm sisemise diameetriga 430mm pikk täpsustoru, väga kvaliteetne terasest silinder koos pehmendatud silindripeaga (tagab peaaegu hääletu lasu), terasest vedrujuht, 90-kraadine 2-toimeline ülilihtsa, kuid vastupidava ehitusega päästikusüsteem (disain tehtud koostöös Bulltrigger Ltd-ga)., terasest vedrujuhi stopper, reguleeritav ülitäpne (20-tasandiga) hopup süsteem koos Maple Leaf Autobot 60* hopup kummiga, täpsustoru stabilisaator / tihend,  Relv ise on tehtud peamiselt väga kvaliteetsest polümeerplastikust ning metallist, täpselt nagu päris tulirelv. A2 seeria relva taktikaline kaba on reguleeritav vastavalt soovile. Igal tootel on unikaalne seerianumber. Välistoru on CNC 4mm alumiiniumist, mistõttu ei ole vahet, kui mitu korda Sa selle relvaga kukud, katki see ei lähe. Relva peal on 22mm RIS rail optilise sihiku jaoks. Komplekti kuulub SSG10 plastikust 28 BB kuuli mahutav salv, Novritsch märgistustega vastupidav vahtpehmendustega plastikust relvakohver, puhastusvarras.

Antud relvas soovitame kasutada ainult väga kvaliteetseid Novritsch tootja BB kuule, et vältida tõrkeid ja tagada maksimaalselt positiivne mänguelamus.

  • Relva pikkus: 1070mm
  • Kaal: 2,93kg
  • Garantii: 25 aastat – kehtivad Novritsch ametlikud garantiitingimused, saadaval: https://eu.novritsch.com/support/ssg10/25years/

Videotutvustus Novritschi ametlikul Youtube kanalil SSG10 relvadest: https://www.youtube.com/watch?v=7yMoKtjLxGo

Saadaval ka soovi korral lühema toruga.

Saadaval eeltellides

Tootekood: 645312656103 Kategooria: